!!..héPSiCiLerSiTeSi..!!

!!..héPSiCiLerSiTeSi..!!

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

herqéz baqsın Mp3 hepsiye raqip oLmaq isdiyormus

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DerYa[cK]!
CemRe Mania aDmin
CemRe Mania aDmin

MesajKonu: herqéz baqsın Mp3 hepsiye raqip oLmaq isdiyormus   Perş. Tem. 03, 2008 7:35 am

GRUBUN ADI GURUp MP 3
YILDIZ ASYALI, SEDA TELCİLER VE BURCU CANBAŞ’DAN OLUŞAN GRUP MP 3, İLK ALBÜMLERİYLE ‘HEPSİ’ KIZLARINA RAKİP OLMAYA HAZIRLANIYORLAR.

Grup MP 3, çok renkli kişiliklere sahip 3 yetenekli ve güzel kızdan oluşuyor. Yıldız Asyalı, Seda Telciler ve Burcu Canbaş’dan oluşan grup ilk konserini Samsun’da verirken büyük ilgi topladı.
Önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan albümlerideki 6 şarkının söz ve besteleri Yıldız Asyalı’ya ait.

Asyalı, ‘ Benim Farkım’, ‘Sevmek Zamanı’, ‘Sabretmeye Değer’,'Vazgeçemem’, ‘Zehirli Çiçek’, ‘Yolculuk’ adlı bestelerinin yanısıra kemanıyla da şarkılara eşlik etmış. Albümün İlk klibi ise bestesi Goran Bregovic’e ait olan, daha önce Oya- Bora ikilisinin seslendirdiği ‘Sevmek Zamanı’ adlı parçaya çekildi.
ayrıca grup üyeleri fazlasıyla idaalılar diğer grupları solda sıfır bırakacağımıza inanıyoruz diyorlar
Kullanıcı profilini gör http://www.hepsicilerfan.forumn.org
simge_gülçin
GüLcin Mania aDmin
GüLcin   Mania aDmin

MesajKonu: Geri: herqéz baqsın Mp3 hepsiye raqip oLmaq isdiyormus   Cuma Tem. 04, 2008 5:04 pm

eeD bN o kızLarıN kLipLeriNi izLeMiştiM Mrk etMeyiN oLaMazLar heM keNdiLeri iğreNç hem şarkıLarı hemde kLipLeri Wink

Kullanıcı profilini gör

herqéz baqsın Mp3 hepsiye raqip oLmaq isdiyormus
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası